Gönderiliyor...
+90 (216) 364 74 54
Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol  sistemlerinin basit olarak temel kullanım nedenleri, bina içinde kapı giriş-çıkışları, kapı bulunmayan ana geçiş noktalarında turnike ve benzeri mekanik yapıları, araç giriş-çıkış noktalarında ki bariyerleri kontrol altına almaktır.
Geçiş kontrol sistemlerinde, her kullanıcı için farklı yetki seviyeleri düzenlenebilir.(Her kullanıcının  hangi noktalardan , haftanın hangi günlerinde ve hangi saatlerde geçebileceği belirlenebilir) Bu uygulama sayesinde tesiste ki tüm personelin ve dışarıdan gelenlerin  hareketleri kontrol edilebilmekte,bina içinde hareketlere mekan ve zaman kısıtlaması getirilebilmektedir. Sistem sadece, kullanıcının belirlenen yetkiler kapsamında hareketine imkan vermekte olup yetki dışı hareketlere izin vermediği gibi bu olayı alarm olarak belirleyip merkezdeki güvenlik operatörünü ikaz etmektedir.
Geçiş kontrol sistemleri yukarıda belirtilen işlevlerinin ve kullanım amaçlarının yanı sıra gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçlar nedeniyle farklı kullanım şekilleriyle de entegre olarak kullanımını zorlamaktadır.

BU HİZMETE İHTİYACINIZ MI VAR ? Keşif talep formu için tıklayınız
TEKLİF İSTE
Uzmanlarımız 30dk. içerisinde sizlere geri dönüş yapacaktır. Lütfen formu size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için eksiksiz doldurunuz.