Gönderiliyor...
+90 (216) 364 74 54

Kurumsal

“BİR AN DEĞİL, HER ZAMAN GÜVENLİK”

Güvenlik Sistemlerindeki teknolojik gelişmeler; terör, sabotaj, gasp, hırsızlık ve yangın gibi günlük yaşamımızı giderek artan derecede tehdit eden felaketleri kontrol altına alınabilir hale getirmektedir. Müşterilerinin, çalışanlarının ve sivil halkın güvenliğinin sağlanması yanında yatırımlarını, mal ve ekipmanlarını ve hatta bilgi birikimlerini korumak isteyen özel ya da kamu kuruluşları için günümüzde bu sistemlerden faydalanmak kaçınılmaz olmuştur.

Neden Güvenlik?

İhtiyacın ve kullanım alanlarının hızlı gelişimiyle güvenlik sistemleri sektöründe artık amatör, kopuk uygulamalardan ziyade bilimsel, entegre ve profesyonel yaklaşımlara ihtiyaç duyulmaktadır. 1995 Yılında Ergün POLAT tarafından kurulan firmamız Kaliteli Ürün, Sorunsuz Hizmet ve Uygun Fiyat stratejileri çevresinde Kurumsal yapısını belirlemiş.Müşteri istek ve ihtiyaçlarını her zaman en ön planda tutarak Pazarlama Ağını ve Uzman Teknik Kadrosuyla personel alt yapısını genişletmiş, geleceğe emin adımlarla yol alan kurumsal bir firma haline gelmiştir.

Misyonumuz

Kaliteli Ürün, Sorunsuz Hizmet ve Uygun Fiyat stratejileri ile Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyesinde tutmak.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı yönetim anlayışıyla gelişen teknolojileri her zaman ön planda tutarak sektöründe lider firma haline gelmek

TEKLİF İSTE
Uzmanlarımız 30dk. içerisinde sizlere geri dönüş yapacaktır. Lütfen formu size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için eksiksiz doldurunuz.